
In Kerkrade kunnen kinderen tussen 10 en 14 jaar in de vakantie één keer per week naar een summer school. In de bieb in de HuB zijn op dinsdagmiddag inspirerende en interactieve colleges geprogrammeerd. Gasten als zangeres Emma Kok en voetbalfreestyler It.s Appie kwamen al vertellen over hun leven.
Ruud ging langs bij de lezing van oud-profvoetballer Ard van Peppen, die kwam uitleggen wat er komt kijken bij een leven als topsporter. Hij sprak met organisator Raoul Deckers.
Ard van Peppen was voor aanvang vooral heel benieuwd.
Op dinsdag 22 augustus 2023 om 15:00 uur het laatste college in deze zomerreeks 'De kunst van...'. Dan komt kinderboekenschrijver Michael Reefs naar de summer school.
Route Regio
Rian en Ruud nemen je mee door de provincie, met nieuws, weer, verkeer en muziek, op werkdagen van 10;00 tot 13:00 uur, op L1 Radio. Kijk op L1.nl/Route-Regio