Optocht OLS 2019 Sevenum

Optocht OLS 2019 Sevenum

Vanuit de Schoutstraat in Sevenum was de grote OLS-optocht van 2019 te zien. Ruim 140 schutterijen en gildes uit Belgisch- en Nederlands Limburg marcheerden voorbij.

De herhaling van de optocht wordt zaterdag 13 juli om 10:45 uitgezonden op L1 TV, of kijk de optocht - gesplitst in drie delen - meteen hieronder terug.

Deel 1 - Schutterijen 1 tot en met 53

Deel 2 - Schutterijen 54 tot en met 107

Deel 3 - Schutterijen 108 tot en met 129

Deel 4 - Schutterijen 130 tot en met einde

Bekijk hier de interactieve kaart en liveblog

De volgorde

  • 1 Sint Lucia Horst
  • 2 Sint Jan Grubbenvorst
  • 3 Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo
  • 4 Sint Lambertus Neeritter
  • 5 Sint-Jozefgilde Lommel
  • 6 Sint Elisabeth Stokkem
  • 7 Sint Sebastiaan Grote-Brogel
  • 8 Sint Martinus Holtum
  • 9 Sint Sebastianus Schinnen
  • 10 Nachtwachtgilde Berg en Terblijt
  • 11 Sint Sebastianus Heel
  • 12 Sint Sebastianus Eys
  • 13 Sint Urbanus Belfeld
  • 14 Sint Margaretha Ittervoort
  • 15 Sint Gregorius Illikhoven
  • 16 Sint Martinus Tegelen
  • 17 Sint Martinus Houthem
  • 18 Sint Anna Merum
  • 19 Sint Sebastianus Heerlen
  • 20 Sint Joris Kaulille
  • 21 Sint Agatha Haelen
  • 22 Sint Martinus Vaesrade
  • 23 Sint Dionysius Opoeteren
  • 24 Sint Lambertus Broeksittard
  • 25 Sint Michaël Ool
  • 26 Sint Jacobus Hunsel
  • 27 Sint Paulus Epen
  • 28 Sint Harlindis & Relindis Ellikom
  • 29 Sint Anthonius Tegelen (afgemeld)
  • 30 Sint Nicolaas Heythuysen
  • 31 Sint Leonardus Panningen-Egchel
  • 32 Sint Sebastianus Herkenbosch
  • 33 Sint Catharina Beek
  • 34 Sint Joseph Waubach
  • 35 Sint Hubertus Beringe
  • 36 Sint Urbanus Maasniel
  • 37 Sint Eligius & Juliana Schinveld (afgemeld)
  • 38 HH. Marcellinus & Petrus Geleen
  • 39 Sint Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille
  • 40 Sint Sebastianus Klimmen
  • 41 Sint Andreas Velden
  • 42 St. George Simpelveld
  • 43 Sint Catharina Stramproy
  • 44 Sint Antonius Altweerterheide
  • 45 Sint Maternus Wijlre
  • 46 Sint Salvius Limbricht
  • 47 Sint Servatius Raam
  • 48 Bussen Schutten Neer
  • 49 Sint Catharina Gilde Weert
  • 50 Sint-Monulphus & Gondulphus I Maasmechelen
  • 51 Sint Antonius Stramproy
  • 52 Eendracht Grevenbicht
  • 53 Sint Martinus Linne
  • 54 Sint Rochus Stevensweert
  • 55 Sint Lambertus Helden
  • 56 Sint Willibrordus Obbicht
  • 57 Sint Martinus Maasbree
  • 58 Sint Willibrordus Meijel
  • 59 Sint Sebastianus Spekholzerheide
  • 60 Heilig Kruis Grevenbicht
  • 61 Sint Barbara Reuver
  • 62 Sint Remigius Meerssen
  • 63 Sint Joris Sint Joost
  • 64 Sint Martinus Grootbeersel
  • 65 Sint Thomas van Aquino Blerick
  • 66 Sint Martinus Kessenich
  • 67 Sint Joseph Buchten
  • 68 Sint Andreas Melick
  • 69 Sint Petrus Kelpen-Oler
  • 70 Sint Monulphus & Gondulphus Rotem
  • 71 Sint Sebastianus Puth
  • 72 Sint Nicolaas Meijel
  • 73 Sint Brigida Noorbeek
  • 74 Sint Sebastianus Mheer
  • 75 Sint Oda Boshoven
  • 76 Sint Sebastianus Beegden
  • 77 Sint Job Leuken
  • 78 Wilhelmina Hingen
  • 79 Sint Martinus Kinrooi
  • 80 Sint Odilia Ospeldijk
  • 81 Sint Gregorius De Grote Brunssum
  • 82 Sint Leendert Urmond
  • 83 Sint Stephanus Dieteren
  • 84 Sint Sebastianus Mechelen
  • 85 Sint Sebastianus Ell
  • 86 Sint Sebastianus Neer
  • 87 Sint Gertrudis Amstenrade
  • 88 Sint Hubertus Nattenhoven
  • 89 Sint Barbara Leveroy
  • 90 Sint Sebastiaan Dorne
  • 91 Sint Barbara Tungelroy
  • 92 Sint Nicolaas & Sint Antonius Budel
  • 93 Sint Lambertus Oirsbeek
  • 94 Sint Petrus & Paulus Susteren
  • 95 Stadsschutter. Sint Rosa Sittard
  • 96 Sint Paulus Roggel
  • 97 Ons Genoegen Siebengewald
  • 98 Sint Cornelius Swartbroek
  • 99 Sint Aldegundis Buggenum
  • 100 Sint Antonius Slek
  • 101 Sint Hubertus Manestraat
  • 102 Sint Mauritius Strucht
  • 103 Sint Hubertus Ubachsberg
  • 104 Breydelzonen Kessenich
  • 105 Sint Petrus Roggel
  • 106 Akkermansgilde Venlo
  • 107 Sint Laurentius Meeswijk
  • 108 Sint Urbanus Grashoek
  • 109 Sint Severinus Grathem
  • 110 Sint Amandus Opglabbeek
  • 111 Sint Joh. & Clemens Merkelbeek
  • 112 Sint Joris Wessem
  • 113 Koninklijke Gilde Sint-Sebastiaan Lommel
  • 114 Sint Antonius Nederweert
  • 115 Sint Joseph Stein
  • 116 Sint Joseph Sweikhuizen
  • 117 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray
  • 118 Prins Hendrik Sint Odiliënberg
  • 119 Sint Joseph Vijlen
  • 120 Sint Sebastiaan As
  • 121 Sint Jan Nieuwstadt
  • 122 Sint Urbanus Montfort
  • 123 Sint Martinus Horn
  • 124 Sint Michaël Doenrade
  • 125 Sint Martinus Born
  • 126 Sint Sebastianus Laar
  • 127 Sint Hubertus Kessel
  • 128 Sint Michaël & Sint Ansfried Thorn
  • 129 Sint Sebastianus Voerendaal
  • 130 Sint Martinus Dilsen
  • 131 Sint Jan Baexem
  • 132 Jonge en Oude Nobele Valkenburg
  • 133 Sint Mathias & Cornelius Posterholt
  • 134 Sint Lucie Nederweert-Eind
  • 135 Sint Georgius & Sint. Sebastianus Beesel
  • 136 Sint Laurentius Spaubeek
  • 137 Sint Martinus Niel bij As
  • 138 Sint Sebastiaan Schimmert
  • 139 Sint Sebastianus Margraten
  • 140 Sint Laurentius Bocholt
  • 141 Sint Lambertus Molenbeersel
  • 142 Sint Hubertus Schaesberg
  • 143 Sint Sebastiaan Heerlerheide
  • 144 Koninklijke Gilde Sint-Ambrosius

Wie wint het OLS 2019?

25 schutterijen strijden zaterdag vanaf 10:00 om d'n Um.

Alle info over de ontknoping live bij L1

OLS

Alles over het OLS bij L1 vind je op L1.nl/OLS

L1mburg Centraal: record aantal nieuwe partijen

L1mburg Centraal: record aantal nieuwe partijen

L1mburg Centraal: sekszorgers kijken met spanning naar persconferentie

L1mburg Centraal: sekszorgers kijken met spanning naar persconferentie

L1mburg Centraal: verpleeghuizen hopen op versoepelingen

L1mburg Centraal: verpleeghuizen hopen op versoepelingen

L1mburg Centraal: testevents in Ziggo Dome met Limburgs tintje

L1mburg Centraal: testevents in Ziggo Dome met Limburgs tintje

Clements Kiespijn: op de tast

Clements Kiespijn: op de tast

Kwestie van Kiezen: Martijn van Helvert (CDA)

Kwestie van Kiezen: Martijn van Helvert (CDA)

Logo 1Limburg

Amstel Gold Race gaat door op 18 april

Amstel Gold Race gaat door op 18 april

De Amstel Gold Race kan op zondag 18 april doorgaan voor zowel de mannen als vrouwen. De koers wordt verreden op een parcours door de gemeenten Valkenburg aan de Geul, Maastricht en Eijsden-Margraten.

Programma's