Terugkijken: Optocht OLS 2019 Sevenum

Terugkijken: Optocht OLS 2019 Sevenum

Vanuit de Schoutstraat in Sevenum was de grote OLS-optocht van 2019 te zien. Ruim 140 schutterijen en gildes uit Belgisch- en Nederlands Limburg marcheerden voorbij.

De herhaling van de optocht wordt zaterdag 13 juli om 10:45 uitgezonden op L1 TV, of kijk de optocht - gesplitst in drie delen - meteen hieronder terug.

Deel 1 - Schutterijen 1 tot en met 53

Deel 2 - Schutterijen 54 tot en met 107

Deel 3 - Schutterijen 108 tot en met 129

Deel 4 - Schutterijen 130 tot en met einde

Bekijk hier de interactieve kaart en liveblog

De volgorde

  • 1 Sint Lucia Horst
  • 2 Sint Jan Grubbenvorst
  • 3 Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo
  • 4 Sint Lambertus Neeritter
  • 5 Sint-Jozefgilde Lommel
  • 6 Sint Elisabeth Stokkem
  • 7 Sint Sebastiaan Grote-Brogel
  • 8 Sint Martinus Holtum
  • 9 Sint Sebastianus Schinnen
  • 10 Nachtwachtgilde Berg en Terblijt
  • 11 Sint Sebastianus Heel
  • 12 Sint Sebastianus Eys
  • 13 Sint Urbanus Belfeld
  • 14 Sint Margaretha Ittervoort
  • 15 Sint Gregorius Illikhoven
  • 16 Sint Martinus Tegelen
  • 17 Sint Martinus Houthem
  • 18 Sint Anna Merum
  • 19 Sint Sebastianus Heerlen
  • 20 Sint Joris Kaulille
  • 21 Sint Agatha Haelen
  • 22 Sint Martinus Vaesrade
  • 23 Sint Dionysius Opoeteren
  • 24 Sint Lambertus Broeksittard
  • 25 Sint Michaël Ool
  • 26 Sint Jacobus Hunsel
  • 27 Sint Paulus Epen
  • 28 Sint Harlindis & Relindis Ellikom
  • 29 Sint Anthonius Tegelen (afgemeld)
  • 30 Sint Nicolaas Heythuysen
  • 31 Sint Leonardus Panningen-Egchel
  • 32 Sint Sebastianus Herkenbosch
  • 33 Sint Catharina Beek
  • 34 Sint Joseph Waubach
  • 35 Sint Hubertus Beringe
  • 36 Sint Urbanus Maasniel
  • 37 Sint Eligius & Juliana Schinveld (afgemeld)
  • 38 HH. Marcellinus & Petrus Geleen
  • 39 Sint Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille
  • 40 Sint Sebastianus Klimmen
  • 41 Sint Andreas Velden
  • 42 St. George Simpelveld
  • 43 Sint Catharina Stramproy
  • 44 Sint Antonius Altweerterheide
  • 45 Sint Maternus Wijlre
  • 46 Sint Salvius Limbricht
  • 47 Sint Servatius Raam
  • 48 Bussen Schutten Neer
  • 49 Sint Catharina Gilde Weert
  • 50 Sint-Monulphus & Gondulphus I Maasmechelen
  • 51 Sint Antonius Stramproy
  • 52 Eendracht Grevenbicht
  • 53 Sint Martinus Linne
  • 54 Sint Rochus Stevensweert
  • 55 Sint Lambertus Helden
  • 56 Sint Willibrordus Obbicht
  • 57 Sint Martinus Maasbree
  • 58 Sint Willibrordus Meijel
  • 59 Sint Sebastianus Spekholzerheide
  • 60 Heilig Kruis Grevenbicht
  • 61 Sint Barbara Reuver
  • 62 Sint Remigius Meerssen
  • 63 Sint Joris Sint Joost
  • 64 Sint Martinus Grootbeersel
  • 65 Sint Thomas van Aquino Blerick
  • 66 Sint Martinus Kessenich
  • 67 Sint Joseph Buchten
  • 68 Sint Andreas Melick
  • 69 Sint Petrus Kelpen-Oler
  • 70 Sint Monulphus & Gondulphus Rotem
  • 71 Sint Sebastianus Puth
  • 72 Sint Nicolaas Meijel
  • 73 Sint Brigida Noorbeek
  • 74 Sint Sebastianus Mheer
  • 75 Sint Oda Boshoven
  • 76 Sint Sebastianus Beegden
  • 77 Sint Job Leuken
  • 78 Wilhelmina Hingen
  • 79 Sint Martinus Kinrooi
  • 80 Sint Odilia Ospeldijk
  • 81 Sint Gregorius De Grote Brunssum
  • 82 Sint Leendert Urmond
  • 83 Sint Stephanus Dieteren
  • 84 Sint Sebastianus Mechelen
  • 85 Sint Sebastianus Ell
  • 86 Sint Sebastianus Neer
  • 87 Sint Gertrudis Amstenrade
  • 88 Sint Hubertus Nattenhoven
  • 89 Sint Barbara Leveroy
  • 90 Sint Sebastiaan Dorne
  • 91 Sint Barbara Tungelroy
  • 92 Sint Nicolaas & Sint Antonius Budel
  • 93 Sint Lambertus Oirsbeek
  • 94 Sint Petrus & Paulus Susteren
  • 95 Stadsschutter. Sint Rosa Sittard
  • 96 Sint Paulus Roggel
  • 97 Ons Genoegen Siebengewald
  • 98 Sint Cornelius Swartbroek
  • 99 Sint Aldegundis Buggenum
  • 100 Sint Antonius Slek
  • 101 Sint Hubertus Manestraat
  • 102 Sint Mauritius Strucht
  • 103 Sint Hubertus Ubachsberg
  • 104 Breydelzonen Kessenich
  • 105 Sint Petrus Roggel
  • 106 Akkermansgilde Venlo
  • 107 Sint Laurentius Meeswijk
  • 108 Sint Urbanus Grashoek
  • 109 Sint Severinus Grathem
  • 110 Sint Amandus Opglabbeek
  • 111 Sint Joh. & Clemens Merkelbeek
  • 112 Sint Joris Wessem
  • 113 Koninklijke Gilde Sint-Sebastiaan Lommel
  • 114 Sint Antonius Nederweert
  • 115 Sint Joseph Stein
  • 116 Sint Joseph Sweikhuizen
  • 117 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray
  • 118 Prins Hendrik Sint Odiliënberg
  • 119 Sint Joseph Vijlen
  • 120 Sint Sebastiaan As
  • 121 Sint Jan Nieuwstadt
  • 122 Sint Urbanus Montfort
  • 123 Sint Martinus Horn
  • 124 Sint Michaël Doenrade
  • 125 Sint Martinus Born
  • 126 Sint Sebastianus Laar
  • 127 Sint Hubertus Kessel
  • 128 Sint Michaël & Sint Ansfried Thorn
  • 129 Sint Sebastianus Voerendaal
  • 130 Sint Martinus Dilsen
  • 131 Sint Jan Baexem
  • 132 Jonge en Oude Nobele Valkenburg
  • 133 Sint Mathias & Cornelius Posterholt
  • 134 Sint Lucie Nederweert-Eind
  • 135 Sint Georgius & Sint. Sebastianus Beesel
  • 136 Sint Laurentius Spaubeek
  • 137 Sint Martinus Niel bij As
  • 138 Sint Sebastiaan Schimmert
  • 139 Sint Sebastianus Margraten
  • 140 Sint Laurentius Bocholt
  • 141 Sint Lambertus Molenbeersel
  • 142 Sint Hubertus Schaesberg
  • 143 Sint Sebastiaan Heerlerheide
  • 144 Koninklijke Gilde Sint-Ambrosius

Wie wint het OLS 2019?

25 schutterijen strijden zaterdag vanaf 10:00 om d'n Um.

Alle info over de ontknoping live bij L1

OLS

Alles over het OLS bij L1 vind je op L1.nl/OLS

Logo 1Limburg

Programma's