Terugkijken: Optocht OLS 2018 Ophoven

Terugkijken: Optocht OLS 2018 Ophoven

Zondag 1 juli in een warm Ophoven.

144 schutterijen en gildes, afkomstig uit Belgisch- en Nederlands Limburg en één uit Noord-Brabant, deden mee aan de optocht en de schietwedstrijd van het Oud Limburgs Schuttersfeest op de schutterswei bij het straatdorp Raam in de gemeente Kinrooi.

Deel 1 (1-58)

Deel 2 (59-108)

Deel 3 (109-146)

Bekijk hier de interactieve kaart en het liveblog

De volgorde

  1. Sint Martinus Kinrooi
  2. Sint Elisabeth Stokkem
  3. Bussen Schutten Neer
  4. Koninklijke Gilde Sint Ambrosius Lommel
  5. Sint Sebastiaan Dorne
  6. Sint Hubertus Schaesberg
  7. Sint George Simpelveld
  8. Sint Brigida Noorbeek
  9. Sint Monulphus en Gondulphus I Maasmechelen
  10. Sint Sebastianus Ell
  11. Prins Hendrik Sint Odiliënberg
  12. Sint Joris Sint Joost
  13. Sint Sebastianus Heel
  14. Sint Andreas Melick
  15. Sint Petrus Kelpen-Oler
  16. Sint Maternus Wijlre
  17. Sint Martinus Maasbree
  18. Sint Antonius Stramproy
  19. Sint Michaël Brachterbeek
  20. Sint Monulphus en Gondulphus Rotem
  21. Sint Sebastianus Puth
  22. Sint Martinus Linne
  23. Sint Lucia Horst
  24. Sint Catharina Gilde Weert
  25. Sint Martinus Grootbeersel
  26. Sint Antonius Altweerterheide
  27. Sint Martinus Kessenich
  28. Heilig Kruis Grevenbicht
  29. Sint Nicolaas Meijel
  30. Sint Joseph Buchten
  31. Sint Thomas van Aquino Blerick
  32. Sint Salvius Limbricht
  33. Sint Sebastianus Mheer
  34. Sint Sebastianus Klimmen
  35. Sint Rochus Stevensweert
  36. Sint Willibrordus Meijel
  37. Sint Oda Boshoven
  38. Sint Willibrordus Obbicht
  39. Sint Barbara Reuver
  40. Eendracht Grevenbicht
  41. Sint Sebastianus Sevenum
  42. Sint Remigius Meerssen
  43. Sint Amandus Opglabbeek
  44. Sint Stephanus Dieteren
  45. Sint Antonius Nederweert
  46. Sint Joseph Sweikhuizen
  47. Sint Sebastiaan Grote-Brogel
  48. Sint Odilia Ospeldijk
  49. Sint Hubertus Nattenhoven
  50. Sint Catharina Stramproy
  51. Sint Aldegundis Buggenum
  52. Sint Joseph Stein
  53. Sint Joh. en Clemens Merkelbeek
  54. Sint Sebastianus Schinnen
  55. Sint Urbanus Maasniel
  56. Sint Gertrudis Amstenrade
  57. Sint Petrus Roggel
  58. Sint Lambertus Helden
  59. Sint Laurentius Meeswijk
  60. Sint Urbanus Grashoek
  61. Wilhelmina Hingen
  62. Sint Barbara Leveroy
  63. Sint Petrus & Paulus Susteren
  64. Sint Sebastianus Neer
  65. Sint Jan Grubbenvorst
  66. Koninklijke Gilde Sint Sebastiaan Lommel
  67. Sint Joris Wessem
  68. Sint Gregorius De Grote Brunssum
  69. Sint Cornelius Swartbroek
  70. Sint Martinus Sint-Martensvoeren
  71. Sint Antonius Slek
  72. Sint Job Leuken
  73. Sint Hubertus Manestraat
  74. Sint Sebastianus Beegden
  75. 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray
  76. Stadsschutter. Sint Rosa Sittard
  77. Sint Mauritius Strucht
  78. Akkermansgilde Venlo
  79. Sint Barbara Tungelroy
  80. Sint Paulus Roggel
  81. Sint Nicolaas en Sint Antonius Budel
  82. Sint Leendert Urmond
  83. Breydelzonen Kessenich
  84. Sint Severinus Grathem
  85. Sint Lambertus Oirsbeek
  86. Sint Sebastianus Mechelen
  87. Ons Genoegen Siebengewald
  88. Sint Lambertus Neeritter
  89. Sint Jozefgilde Lommel
  90. Sint Michaël en Sint Ansfried Thorn
  91. Sint Michaël Doenrade
  92. Sint Hubertus Kessel
  93. Sint Joseph Sint Geertruid
  94. Sint Sebastiaan Schimmert
  95. Nachtwachtgilde Berg en Terblijt
  96. Sint Sebastianus Voerendaal
  97. Sint Lambertus Molenbeersel
  98. Sint Sebastiaan Heerlerheide
  99. Sint Georgius en Sint Sebastianus Beesel
  100. Sint Laurentius Bocholt
  101. Sint Urbanus Montfort
  102. Sint Sebastiaan As
  103. Sint Mathias en Cornelius Posterholt
  104. Sint Martinus Niel bij As
  105. Jonge en Oude Nobele Valkenburg
  106. Sint Sebastianus Laar
  107. Sint Joseph Vijlen
  108. Sint Martinus Horn
  109. Sint Sebastianus Margraten
  110. Sint Jan Nieuwstadt
  111. Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo
  112. Sint Jan Baexem
  113. Sint Laurentius Spaubeek
  114. Sint Martinus Dilsen
  115. Sint Lucie Nederweert Eind
  116. Sint Martinus Born
  117. Sint Leonardus Panningen-Egchel
  118. Sint Paulus Epen
  119. HH. Marcellinus en Petrus Geleen
  120. Sint Sebastianus Eys
  121. Sint Eligius en Juliana Schinveld
  122. Sint Agatha Haelen
  123. Sint Lambertus Broeksittard
  124. Sint Sebastianus Heerlen
  125. Sint Barbara Meerssen
  126. Sint Joseph Waubach
  127. Sint Hubertus Beringe
  128. Sint Joris Kaulille
  129. Sint Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille
  130. Sint Margaretha Ittervoort
  131. Sint Martinus Asenray (afgemeld)
  132. Sint Martinus Holtum (afgemeld)
  133. Sint Martinus Vaesrade
  134. Sint Catharina Beek
  135. Sint Hubertus Ubachsberg
  136. Sint Sebastianus Herkenbosch
  137. Sint Gregorius Illikhoven
  138. Sint Michaël Ool
  139. Sint Anna Merum
  140. Sint Martinus Tegelen
  141. Sint Nicolaas Heythuysen
  142. Sint Dionysius Opoeteren
  143. Sint Harlindis en Relindis Ellikom
  144. Sint Anthonius Tegelen
  145. Sint Urbanus Belfeld
  146. Sint Jacobus Hunsel

Download de volgorde hier:

OLS

Alles over het OLS bij L1 vind je op L1.nl/OLS

Logo 1Limburg

Programma's