
In Broekhuizen zit een man in de wei. Hij wenkt dat we dichterbij mogen komen. Coen Absil zit bij de pasgeboren Henk, een kalfje met enorm aaibaarheidsgehalte.
Henk vindt het allemaal prima, niet wetende wat voor lot hem over een aantal jaren te wachten staat.
Maar tot die tijd heeft hij hier een heerlijk leven, want dit stukje van het dorp is een pareltje. Maar dat pareltje wordt misschien een lelijk eendje, als we Coen mogen geloven, want er zijn plannen voor een grote parkeerplaats tussen ongerepte natuur en Mooder Maas.
Er zou te weinig parkeerruimte zijn in het dorp. En dat vragen volgens Coen veel bewoners van Broekhuizen zich af. Volgens hem maakt de politiek hier een knieval voor ondernemersdrift.
Óngerwaeg
Óngerwaeg is elke dag op L1 TV om 17:00, 19:00 en 22:00 uur op zoek naar bijzondere verhalen in Limburg.
Bekijk eerdere afleveringen op www.L1.nl/ongerwaeg