
Historische nederlaag VVV, 1 op 1 concerten Frans Pollux, Ondernemen in coronatijd en meer Limburgs nieuws
L1mburg Centraal van zondag 25 oktober 2020:
Met de volgende onderwerpen:
Historische nederlaag VVV
Het zijn uitslagen die je normaal gesproken bij de F-jes wel eens tegenkomt. 13-0. Maar helaas voor VVV-Venlo, was het geen wedstrijd van de pupillen. Gisteravond, tegen Ajax. Het werd een record-uitslag, eentje die de boeken ingaat als grootste score ooit sinds het begin van het professionele voetbal in Nederland. En daar was natuurlijk veel aandacht voor , niet alleen in Nederland, maar ook daarbuiten. Over de hele wereld werd er geschreven en gepraat over Ajax tegen dat arme VVV.
1 op 1 concerten Frans Pollux
Van een uitverkocht concert in Carre in Amsterdam begin dit jaar, naar een 1op 1 concert in een buurthuis in Blerick. Zanger Frans Pollux geeft vandaag 50 concerten achter elkaar. Vanwege corona was er iedere keer maar EEN toeschouwer welkom op de plek waar Pollux ooit als zevenjarige jongen op de planken stond.
Ondernemen in coronatijd
Ondernemen in deze Corona crisis is een uitdaging. Toch zijn er ook met deze tweede golf veel ideeen uitgevoerd. Maar sommige gaan verder. Neem nou een kroeg in Venlo. Normaal is het daar de plek voor een biertje maar omdat ze noodgedwongen moesten sluiten gooien ze het daar over een hele andere boeg.
Max Verstappen in actie in Portugal
Max Verstappen is vanmiddag derde geworden bij de GP van Portugal. Hij finishte in Portimao achter winnaar Lewis Hamilton en Valtteri Bottas.
Weekoverzicht corona, week 2 van lockdown 2
De tweede week van de gedeelijke lockdown, daarin zitten we nu. Maar voorlopig heeft ie nog weinig effect. De besmettingen lopen op, een totale lockdown komt dichterbij. Wat gebeurde er allemaal deze week? Een overzicht.
Presentatie: Wouter Nelissen
L1mburg Centraal
Ons nieuws, jouw verhaal, dagelijks om 17:30 op L1 TV.
Meer L1mburg Centraal op L1.nl/L1mburgCentraal.