Optochten & evenementen maandag 24 februari

Hieronder een overzicht van activiteiten en optochten op carnavalsmaandag.

  • Afferden: Boerebroelof
  • Altweerterheide: optocht
  • Amby: optocht
  • America: optocht
  • Amstenrade: optocht
  • Arcen: optocht
  • Asenray: optocht/boerebroelof
  • Baarlo: optocht
  • Baexem: optocht (13.49)
  • Banholt: optocht (14.11u)
  • Beegden: optocht
  • Beek: grote optocht (14.11u)
  • Beringe: boerebroelof
  • Bergen: Regio Optocht
  • Blerick: Rouse in ’t Raodhoes 14.11u
  • Blerick: Vastenavondkamp Vastelaovend in 't Muspelheim 16:00-23:00u
  • Blitterswijck: optocht
  • Bocholt: (B) Carnavalsstoet (14.11u)
  • Bocholtz: optocht
  • Boekend: Boer zeuk Vrouw
  • Borgharen: optocht
  • Broekhuizen/Broekhuizenvorst: kinderboerebroelof en jeugdreceptie
  • Broekhuizenvorst: optocht
  • Broeksittard: optocht
  • Brunssum: optocht (13:11u)
  • Buchten: optocht
  • Buggenum: optocht
  • Bunde: optocht (14.11u)
  • Cadier & Keer: optocht
  • Dieteren: optocht
  • Eckelrade: Boetegewoene Binne Optocht 20.11u zaal Diligentia
  • Einighausen: optocht (14.11u)
  • Ell: optocht
  • Elsloo: rooze maondaag
  • Epen: optocht (14.11u)
  • Geijsteren: optocht
  • Geleen: kinderoptocht
  • Geleen: Gelaen Geit Door - Feron’s Corner 20:11u
  • Geleen: Groat Waereldsjtad Kapelle Konkoer (16:00u) Biej café's Amadeus en De Brabander, Markt 34 en 35 in de groate feëstent!
  • Geulle: grote optocht (14.11u)
  • Grathem: optocht
  • Grevenbicht: grote optocht
  • Gronsveld: optocht
  • Grubbenvorst: Vastenaovend maaondigmorge (11.11u)
  • Grubbenvorst: Verkeskopbal (20.11uur) Feestzaal De Vonkel
  • Guttecoven: optocht (14.11u)
  • Haelen: Inzegenen kwietjesbrögkske door Joekskapel Ongehoebeldj - Onder de Wieën Haelen 13.22u
  • Heel: Tutter Maondig - Don Bosco 14:11u
  • Heerlerbaan: optocht
  • Heerlerheide: optocht 13.11 uur Optocht Groeët Ghen Heij
  • Heerlen: E stundsje Knipa 19.11uur paviljoen
  • Hegelsom: Boerebroelof - zaal Debije 14:00uur
  • Heijen: Optocht
  • Heythuysen: optocht
  • Hoensbroek: Groeëte Breuker Vasteloavesoptoch (14.11u)
  • Holtum: optocht
  • Horst: jeugdoptocht
  • Huls: optocht
  • Hulsberg: optocht (13.30u)
  • Illikhoven/Visserweert: Optocht (16.11)
  • Itteren: optocht
  • Ittervoort: kinderoptocht
  • Ittervoort: Pubkwis zaal Anytime
  • Linner: Mertparade (16:00)
  • Kerkrade: grote optocht (11.11u)
  • Kerkrade: 5 daag vasteloavend óp d’r Maat i Kirchroa - Markt
  • Kessel: optocht
  • Koningsbosch: optocht (14.11u)
  • Klimmen: optocht (14.11u)
  • Klimmen: ‘In Op d’r Plats blieve vïer plekke)’ Gemeenschapshuis (14.11u)
  • Leeuwen: Leever PötjesFest (Putbal) 16:00u
  • Limbricht: Grote Optocht (14.11u)
  • Linne: Linner Mertparade (16.00u)
  • Lottum: kinderoptocht
  • Maasbree: optocht
  • Maastricht: Café Rama in D’n Hiemel (13.30 - 19.30u)
  • Maastricht: Familie optocht 14.22u vanaf de Hoogbrugstraat
  • Maastricht: de Boete Poetezitting 15.11u Vrijthof
  • Maastricht: Stumpkeszitting café Au Mouton Blanc 11.11-13:11u
  • Maastricht: Vastelaovend in Café Rosé 16.11u
  • Maastricht: Kaaretreffe Kesselskade 20.11u
  • Margraten: optocht
  • Margraten: Talentenjacht CV de Nachdravers Oos Heim 18.00u
  • Mechelen: optocht (14.00u)
  • Meerssen: optocht (14.11u)
  • Meijel: Wipkippe mi De Bubs - De Zwaan 15u
  • Melderslo: optocht
  • Meterik: optocht
  • Mheer: grote optocht (13.11u)
  • Molenhoek: optocht
  • Mook: Deutsche Montag - Moks Kafè 10:30uur
  • Montfort: optocht
  • Munstergeleen: optocht
  • Nederweert: overdracht prinsewagens 11:45u
  • Nederweert: Groete optocht (14.30)
  • Nederweert: Prijsuitreiking De Pinnenhof 20:15u
  • Nederweert-Eind: optocht (12.30)
  • Neer: Waerse Maonjdig
  • Nieuwstadt: optocht
  • Nunhem: kinderboerebroelof
  • Ohé & Laak: boerebroelof
  • Oirsbeek: Rucki Zucki Party Schepenbank 20:11u
  • Ospel: optocht
  • Ophoven: optocht
  • Ottersum: optocht
  • Panningen: optocht
  • Pey: optocht
  • Posterholt: Grote Posterse Vastelaovesoptoch (14:11 - 16:00u)
  • Reuver: grote optocht
  • Reutje: optocht - vanaf 12.31u inschrijven voor Reutjeser Optocht.
  • Roermond: optocht (13.11u)
  • Roggel: kinder + grote optocht
  • Roggel: Optochtmatinee Volleybalclub Accretos - BMV La Rochelle 15.00u
  • Rijckholt: optocht
  • Schimmert: optocht (14.11u)
  • Schinnen: optocht
  • Schinveld: grote optocht (14.11u)
  • Sevenum: optocht
  • Simpelveld: Optocht
  • Sittard: Tröötekonkoer binnenstad (14.33u)
  • Sittard: Laammaekesjkonsèr Marottekapel café ’t Duvelke’ 14.33u
  • Sittard - Vastelaoves Sjurkarreoptocht 20:33uur
  • Smakt-Holthees: Jeugdbal receptie jeugdprinses
  • St.-Geertruid: optocht
  • Stevensweert: optocht
  • Stramproy: Vreiselikke maondjig 12:11u Zaal Van Loon
  • Susteren: optocht
  • Swalmen: Grote optocht 13.30u
  • Swolgen: optocht
  • Tegelen: optocht 13.45u
  • Tegelen: Femieliebal Café Feestzaal de Witte 14.00u
  • Thorn: optocht
  • Tienray: optocht 14.30u
  • Treebeek: kinderoptocht (10.11u)
  • Tungelroy: optocht
  • Ubachsberg: optocht
  • Urmond: optocht
  • Vaals: optocht (13.11u)
  • Valkenburg Groate: optocht (14.11u)
  • Venlo: Grote optocht (12.11u)
  • Venray: optocht
  • Vilt: optocht
  • Vlodrop: optocht
  • Wanssum: optocht
  • Weert: Rogstaekers Wichteroptocht
  • Weert: Fieëst oppe Mêrrentj (Markt) - na de Wichteroptocht
  • Weert: Wieërter 11, kroegetocht 16.11u
  • Well: lichtjesoptocht (19.00u)
  • Welten: optocht
  • Wessem: optocht
  • Wolder: optocht
  • Wijlre: BBBBB (BrandBeerBokBoetegewoonBedanke) (15.11 - 18.00u) CG de Ruibere - Van Wachtendonckplein Wijlre

Info

Wanneer: maandag 24 februari 2020 van 11:11 tot 23:59

Terug naar evenementen