Vastelaovesagenda dinsdag 5 maart

carnavalsdinsdag

Afferden kinderoptocht
Aijen optocht
Banholt, kinderoptocht
Baarlo boerebroelof
Baexem boerebroelof
Beegden Bacchus verbrande (avond)
Beesel optocht
Belfeld jeugdoptocht en boerebroelof
Bergen kinderoptocht
Bemelen optocht
Blerick LempkesOptoch Schepenenplein 19.11u
Blerick Truujverbörre 22.30u Antoniusplein en Raodhoes
Bocholtz kloonetrekke biervatrollen
Boekend, Boer zeukt Vrouw (14.00u)
Born, kinderoptocht (14.11u)
Boshoven optocht
Broekhuizen, Tour de Brookeze
Brunssum familiemiddag CV de Brikkebekkesch café de Kroeg
Dieteren pyamabal
Echt pyamabal (10.00u)
Echt kinderoptocht
Eckelrade, lichtstoet (19.33u)
Egchel optocht
Eijsden Optocht C.V. de Druugsjliepers
Eijsden groet Mommes Treffen
Ell kinderoptocht
Geleen-Lindenheuvel optocht
Geulle, leechoptoch (19.00u) Bok aaflaote 24.00
Gennep kinderoptocht (14.00) popverbrande 24.00
Geleen Waereldsjtad Tap-Toe
Grathem Foekepot oplaote (16.45)
Grevenbicht Gawstrekke 15.11
Griendtsveen optocht
Grubbenvorst 14.11u Receptie ouderen prins
Gulpen Groeëte Gulpener Vastelaoves Finale 14.30 tot 20.00u
Haelen kinderoptocht bacchusverbrande (avond)
Haler optocht (14.11u)
Heel kinderoptocht
Heel Aafsjloeting vastelaovendj - Don Bosco 23:55u
Heerlen, Lichtstoet (20.11u)
Heerlen Tante Annie Trekke, tent Pancratuisplein 18:00 - 01:00uur
Hegelsom optocht
Heide boerebroelof
Heijen boerebroelof
Helden boerebroelof
Helenaveen (Brabant) optocht
Herkenbosch grote optocht
Heythuysen boerebroelof
Hoensbroek Sjlotaovend Breuker Vastelaovend (20.30) Hotel-Café Amicitia Markt Hoensbroek
Holtum Kleine optoch en ophaole wènners van de mini- en maxiplaybackshow
Horn kinderoptocht
Horst boerebroelof 14.11u
Hout-Blerick kinderoptocht
Hunsel boerebroelof
Illikhoven Pap-Mam-Poetebal & boerenbruiloft Gemeenschapshuis 11.11u
Jabeek optocht 14.11u
Kerkrade Klone Konkoer Kirchroa Markt 13.30u
Kessel boerebroelof
Landgraaf optocht (13.11u)
Landgraaf Optochtbal Harmoniezaal Sunplein 15.00u
Leeuwen optocht
Lemiers optocht (15.00u)
Leunen boerebroelof
Limbricht Kènjerbal Limbricht 15.11
Limbricht Maske Doal Verbranden bij Cafe Salden (24.00)
Lomm boerebroelof
Maasbracht kinderoptocht en boerebroelof
Maasbree boerebroelof
Maastricht - Café Rama in D’n Hiemel (13.30 - 19.30u)
Maastricht Zaate Hermeniekes Konkour 12.30u
Maastricht Vastelaovend in Café Rosé 16.11u
Maastricht Mooswief Aoflaote (24.00)
Margraten Jeugdmiddag JCV de Rieste (14.11u)
Mariarade optocht
Meers clownstrekke
Meerssen, kinderoptocht (14.11u)
Meerssen Markt Rabo Vasteloaves Top 111 14.11u - 22:30u
Melderslo Mega Boerebroelof
Merselo vastelaovesbruiloft

Meterik boerebroelof
Mönchengladbach (D) - Veilchendienstagszug (13.11)

Montfort Uul verbrande (24.00)
Munstergeleen kinderptocht
Nattenhoven-Berg aan de Maas optocht (14.11u)
Nederweert Vastelaovendjmiddig in De Pinnenhof 15.11 uur
Nederweert teruggeven sleutel en törref-oplaoting (18.00)
Nederweert Pinnenhof abdicatie prinsen 19.49uur
Neer boerebroelof + Kwiebus verbrande
Neerbeek optocht (14.11u)
Nieuwstadt kinderoptocht
Noorbeek, kinderoptocht (14.11u)
Nunhem optocht
Offenbeek Trouwe en receptie Jeugboerebroedspaar en Boerebroedspaar (15.00u)
Oirlo optocht
Ottersum Maskotters boerenbruiloft 15.30u Oude Gemeentehuis
Oud-Geleen (14.11u)
Oud-Valkenburg lichtoptocht
Partij-Wittem Lempkesoptocht (19:30u) door de straten van Partij en Wittem. Daarna in het gemeenschapshuis A ge Wienhoes Lempkesoptochtbal.
Pey, optocht (14.11u)
Posterholt Boerebroelig in De Beuk (14:11u)
Reuver-Offenbeek Trouwe en receptie Jeugboerebroedspaar en Boerebroedspaar (15.00u)
Roermond Heksepekskekonkoer Roerkade 14.00u
Roermond Bacchusdrieve en aftreden van de Sjtadsprins van Remunj, Roerkade (12.30 tot 20.00u)
Roggel Waever oppe Mertj
Roosteren Aete bie Eyckholt 16.00 u Kasteel Eyckholt
Roosteren (Aaf)Sloetingsbal 18.00u gemeenschapshuis
Scheulder optocht
Schinnen kinderoptocht
Schinveld HOEJ-geit lanceren (15.11)
Siebengewald verkleed voetbal (15.00)
Simpelveld klonetrekke
Sittard Tröötekonkoer 15.00u bij café ‘De Kup’ en ’t Sjterfhoes’ en de Markt
Sittard Appelsienesjmiete Markt (13.33)
Sittard Maske Begrave Kolleberg (23.11)
Slenaken optocht
Stevensweert boerebroelof
Steyl jeugoptoch 14.00u
Steyl Joetse Jatse 15.30u café-zaal Vriendenkring Steyl
Steyl Richtersbal 21:00u
Stramproy Jeugdoptocht en Vètte Dinsdig 13.11u
Susteren kinderoptocht + Aafsjete Graasboer
Susteren LKVW De Sjaonste Vastelaoveswages door 't sjmaalste sjtökske van Nederland' 13:30uur
Sweikhuizen, grote optocht
Swalmen boerebroelof en Afterparty, zaal " de Mert" 14.11u
Swalmen neerhalen van de Zjwamervlag op de Markt 21.30u
Swolgen boerebroelof

Tegelen Fakkeloptocht + Muts aafzette - Vastelaovesgezlesjap D’n Oeles, De Boereraod, De Kaetelaers en De Beerpiep 19.00u café De Aaj Mert

Tienray boerenbruiloft 14.30u
Tienray strijken van de Geitenvlag 24.00u
Ulestraten, kinderoptocht (14.11u)
Valkenburg, lichtoptocht
Venlo, Boerebroelof
Venlo Grenswerk 18.30u Friet-Ei in ut aetcafé
Venlo, NUATH's RoèteGetoèt Markt 19.11 uur
Venlo muts aafzette 23.45u
Veulen optocht
Voerendaal Hoeskamerzitting (17.11)
Wanssum boerebroelof
Weert Zonnebuizersbâl V.V. De Schäöpkes Groenewoud 10.00u
Weert Lindeboom Fieëst Oppe Mêrrentj 14.00u Markt
Weert Rog verbranden (24.00)
Well boerebroelof
Wellerlooi boerebroelof

Wolder kindercarnaval 14:00-18:00uharmonie zaal wilhelmina

Ysselsteyn optocht

Info

Wanneer: dinsdag 5 maart 2019 van 11:11 tot 23:59

Terug naar evenementen