Limburgse Jeugdkampioenschappen 2019 voor Buutterednen, Dans en Parodie.

Echt-Susteren

Zaterdag 23 februari te Susteren:

Limburgs Jeugdkampioenschap 2019 voor Buut, Dans en Parodie

Programma, tijden zijn richttijden

13:15 uur:Op het podium loting voor volgorde optreden in buut

13:33 uur: Muziek door DJ

13:36 uur:Opening en welkomstwoord door Quinn Hansen,

presentator uit Herkenbosch

13:40 uur:Zang: Pieke Linssen uit Reuver, Tweede Plaats KVL 2019, met het liedje:

“Vastelaovend hoeëg belaeve”

13:45 uur:Zang: De Gekke Jetjes uit Grubbenvorst, Winnaar KVL 2019, met het liedje:

“Rieje diek”

13:50 uur:Muziek door DJ

13:55 uur:Buut 1 Jeugd: ……………………………………………………………………met de buut:

…………………………………………………………………………………………………

14:10 uur:Buut 2 Jeugd: ……………………………………………………………………met de buut:

…………………………………………………………………………………………………

14:25 uur:Buut 3 Jeugd: ……………………………………………………………………met de buut:

…………………………………………………………………………………………………

14:40 uur:Buut 4 Jeugd: ……………………………………………………………………met de buut:

…………………………………………………………………………………………………

14:55 uur:Muziek door DJ

15:00 uur:Dans: solodans door dansmariechen van de Kuutebieters uit Ulestraten

15:05 uur:Dans: gardedans door “Dansgroep Banholt” uit Banholt

15:10 uur:Pauze, muziek van DJ

15:35 uur:“Opwarmnummer” door DJ

15:40 uur:Buut 1 Jóngere: ………………………………………………………………..met de buut:

…………………………………………………………………………………………………

15:55 uur:Buut 2 Jóngere: ………………………………………………………………..met de buut:

…………………………………………………………………………………………………

16:10 uur:Dans: Showdans door “Dansgroep Banholt” uit Banholt

16:15 uur:Buut 3 Jóngere: ………………………………………………………………..met de buut:

…………………………………………………………………………………………………

16:30 uur:Buut 4 Jóngere: ………………………………………………………………..met de buut:

…………………………………………………………………………………………………

16:45 uur:Muziek door DJ

17:00 uur:Bekendmaking uitslag door voorzitter LVKA, Karel Fiddelers,

prijsuitreiking en afsluiting

17:10 uur:Einde programma

Het bovenstaand programma is onder voorbehoud, de tijden zijn richttijden.


Deelnemers buut Jeugd en Jóngere:

Volgorde van optreden wordt bepaald door loting op 23-02-19

Neomi Peeters, 9 jaar, Belfeld, Jeugd“De vekansiegenger”

Sem de Wilde, 10 jaar, Velden, Jeugd“Truuk van schoolkamp”

Mike Willems, 10 jaar, Merselo, Jeugd “Max, de skelterkereur”

Roy Willems, 8 jaar, Merselo, Jeugd“Sjonnie Kletser”

Eva Dewaide, 13 jaar, Susteren, Jóngere“Eva op bezeuk bie oma”

Dylano Driessens, 13 jaar, Merkelbeek, Jóngere “Theike, de Jeuggouverneur”

Isa Meuwissen, 13 jaar, Echt-Hingen, Jóngere“Nuuj Bure”

Thijs Wijnen, 12 jaar, Maasbree, Jóngere“Tumpke geit op schoëlreis”

Info

Waar: zaal Mirage, Stationsstraat 7
Susteren

Wanneer: zaterdag 23 februari 2019 van 14:00 tot 17:00

Terug naar evenementen