Kijk uw favoriete schutterij in de OLS optocht terug

Kijk uw favoriete schutterij in de OLS optocht terug

L1 TV zendt de optocht van het OLS vanuit Maasniel live uit. Hier kunt u terecht om uw favoriete schutterij nog eens te zien langs komen.

Allereerst de opening door de winnaars van het Kinjer OLS, BS De Kwir:

De Optocht is in drie delen terug te kijken:
- Deel 1 met schutterijen 1 t/m 27
- Deel 2 met schutterijen 28 t/m 78
- Deel 3 met schutterijen 79 t/m 128
- Deel 4 met schutterijen 128 t/m 152

Er zijn ook lossen blokken terug te kijken per vijf schutterijen. Hieronder een lijst met de indeling van de schutterijen (klik op de schutterij voor de video):

1. St. Harlindis & St. Relindis Ellikom B (bm org. 2012)
2. St. Martinus Asenray
3. St. Michaël Ool
4. St. Anna Merum
5. St. Margaretha Ittervoort

6. St. Leonardus Panningen-Egchel
7. St. Joseph Waubach
8. St. Paulus Epen
9. St. Elisabeth Stokkem B (bm org. 2011)
10. St. Ambrosius Lommel B

11. St. Gertrudis Amstenrade
12. St. Gregorius Illikhoven
13. Bussen Schutten Neer
14. St. Sebastiaan Schimmert
15. St. Hubertus Beringe

16. HH. Marcellinus & Petrus Geleen
17. St. Laurentius Spaubeek
18. St. Sebastiaan St. Huibrechts-Lille B
19. St. Martinus Vaesrade
20. St. Agatha Haelen

21. St. Hubertus Schaesberg
22. St. Jacobus Hunsel
23. St. Leendert Urmond
24. St. Aldegundis Buggenum
25. St. Brigida Noorbeek

26. St. Sebastianus Heel
27. St. Nicolaas Heythuysen
28. St. Sebastiaan Grote Brogel B
29. St. Lambertus Broeksittard
30. St. Martinus Tegelen

31. St. Martinus Houthem St. Gerlach
32. St. Catharina Beek B
33. St. Sebastianus Heerlen
34. St. Martinus Vlodrop
35. St. Barbara Meerssen

36. St. Martinus Holtum
37. St. Sebastianus Herkenbosch
38. St. Monulphus & St. Gondulphus Maasmechelen B
39. St. Anthonius Tegelen
40. St. Sebastianus Eys

41. St. Sebastianus Margraten
42. St. Urbanus Belfeld
43. St. Servatius Raam B
44. St. Catharina Stramproy
45. Het Heilig Kruis Grevenbicht

46. St. Salvius Limbricht
47. St. Martinus Kessenich B
48. St. Sebastianus Mechelen
49. Thomas van Aquino Blerick-Venlo
50. St. Andreas Melick

51. St. Lucia Horst
52. Prins Hendrik St. Odiliënberg
53. St. Joris St. Joost
54. St. Barbara Reuver
55. St. Remigius Meerssen

56. St. Martinus Maasbree
57. Eendracht Grevenbicht-Papenhoven (bm org. 2014)
58. St. Lambertus Helden
59. St. Petrus Kelpen-Oler
60. ‘t Zandakker Gilde St. Jan Venray

61. St. Willibrordus Obbicht
62. St. Johannes & St. Clemens Merkelbeek
63. St. Martinus Born
64. St. Sebastianus Sevenum
65. St. Laurentius Meeswijk B

66. St. George Simpelveld
67. St. Oda Boshoven
68. St. Nicolaas Meijel
69. St. Willibrordus Meijel
70. St. Antonius Stramproy (bm org. 2013)

71. St. Monulphus & St. Gondulphus Rotem B
72. Kon. Gilde St. Sebastiaan Lommel B
73. St. Michaël Brachterbeek
74. St. Rochus Stevensweert
75. St. Sebastianus Mheer

76. St. Antonius Altweerterheide
77. St. Martinus Linne
78. St. Laurentius Bocholt B
79. St. Catharina Weert
80. St. Joseph Buchten

81. St. Martinus Grootbeersel B
82. St. Maternus Wijlre
83. St. Sebastianus Klimmen
84. St. Sebastianus Puth
85. St. Sebastiaan As B

86. Ons Genoegen Siebengewald
87. St. Martinus Horn
88. St. Nicolaas & St. Antonius Budel NBr
89. St. Sebastianus Laar-Weert
90. St. Sebastianus Neer

91. St. Joseph Sweikhuizen
92. St. Mauritius Strucht
93. St.Paulus Roggel
94. St. Barbara Tungelroy
95. St. Odilia Ospeldijk

96. St. Cornelius Swartbroek
97. St. Antonius Nederweert
98. St. Antonius Slek-Echt
99. St. Job Leuken
100. St. Urbanus Grashoek

101. St. Petrus Roggel
102. St. Gregorius de Grote Brunssum
103. St. Sebastianus Beegden
104. St. Jozef-gilde Lommel B
105. St. Joseph Stein

106. St.Hubertuss Nattenhoven
107. St. Petrus & St. Paulus Susteren
108. Breydelzonen Kessenich B
109. St. Severinus Grathem
110. St. Stephanus Dieteren

111. St. Dionysius Opoeteren B
112. St. Barbara Leveroy
113. Wilhelmina Hingen
114. Stadssjötterie St. Rosa Sittard
115. St. Hubertus Manestraat B

116. St. Joris Kaulile B
117. St. Joris Wessem
118. St. Sebastianus Schinnen
119. St. Martinus Dilsen B
120. St. Sebastianus Spekholzerheide

122. St. Hubertus Ubachsberg
123. St. Lambertus Neeritter
124. St. Jan Grubbenvorst (bm org. 2010)
125. St. Jan Nieuwstadt

126. Jonge & Oude Nobele Valkenburg
127. St. Lambertus Oirsbeek
128. St. Martinus St. Martensvoeren B
129. St. Sebastiaan Dorne B
130. St. Antonius & St. Petrus Baarlo

131. St. Sebastianus Voerendaal
132. St. Lucie Nederweert-Eind
134. St. Amandus Opglabbeek B
135. St. Ansfried Thorn
136. St. Jan Baexem

137. St. Michaël Doenrade
139. St. Martinus Niel bij As B
140. Akkermansgilde Venlo
141. St. Michaël Thorn
142. Het Nachtwacht Gilde Berg & Terblijt

143. St. Joseph St Geertruid
144. St. Joseph Vijlen
145. Afmelding (St Eligius & Juliana Schinveld)
146. St. Matthias & Cornelius Posterholt
147. St. Hubertus Kessel

148. St. Martinus Kinrooi B
149. St. Nicolaas Susteren
150. St. Georgius & St. Sebastianus Beesel
151. St. Sebastianus Ell
152. St. Urbanus Montfort

1/61
1/47
1/239

Logo 1Limburg

Programma's