De Vastelaovesgids 2017

De Vastelaovesgids 2017

Alles op radio en tv tijdens de carnavalsdagen

L1 TV

L1 TV zaterdag 25 februari
07:30 Jeugd Buutte Kampioenschap 2017
08:00 Ontknoping Top 1111
11:00 Brand Beer Boètegewoeëne Boètezitting
14:15 Brand Beer Boètegewoeëne Boètezitting (herhaling)
17:30 L1NWS met weer
18:00 Limburg Doc: De geboorte van een buut
18:30 L1NWS met weer
19:00 Limburgse Buutte Kampioenschappen 2017 (herhaling)
19:30 L1NWS
20:00 NOS Journaal
20:30 L1NWS met weer
21:00 Medammecour on Tour 2017 deel 1/3
22:00 Medammecour on Tour 2017 deel 2/3
23:00 Medammecour on Tour 2017 deel 3/3
00:00 Brand Beer Boètegewoeëne Boètezitting (herhaling)

L1 TV zondag 26 februari
09:55 Kènjeroptoch Zitterd 2017 (herhaling)
11:00 KVL Finale 2017 (herhaling)
12:00 Jeugd Buutte Kampioenschap 2017
12:30 LIVE: Groeëte Óptocht Heële
17:30 L1NWS met weer
17:45 Bjorn & Mieke: 1000 Sterre, ontelbare optredens
18:00 Limburg Doc: Syrische Plekkers (herhaling)
18:30 L1NWS met weer
18:45 Bjorn & Mieke: 1000 Sterre, ontelbare optredens.
19:00 Auw Wieverbal Valkenburg deel 1/2
20:00 NOS Journaal
20:20 Auw Wieverbal Valkenburg deel 2/2
21:00 Limburg Doc: ’t Beste liedje (herhaling)
22:00 Samenvatting Einzelgangeroptocht 2016 Rimburg (herhaling)
23:00 Vasteloaves Roetsj Venray 2017
23:30 L1NWS met weer
23:45 Bjorn & Mieke: 1000 Sterre, ontelbare optredens.
00:00 Grote Optocht Heerlen (herhaling)

L1 TV maandag 27 februari
09:00 Kènjeroptoch Sittard 2017 (herhaling)
10:00 Sjtasiefestasie Roermond 2017
12:00 Knoevelemint 2017 (herhaling)
13:00 LIVE: Jroeëse Tsóg - optocht van Kerkrade
17:30 L1NWS met weer
17:45 Klasjenere met Hub Stassen
18:00 KVL 2017 (herhaling)
19:00 Limburg Doc: ’t Beste liedje (herhaling)
20:00 NOS Journaal
20:30 L1NWS met weer
20:45 Klasjenere met Ziesjoem
21:00 Buut van Fer Kousen 2017
21:30 L1NWS met weer
21:45 Klasjenere met Thei en Marij
22:00 Groeëte Óptocht Heële + Jroeëse Tsóg - optocht van Kerkrade hoogtepunten 2017
23:00 Buutte Kampioenschappen 2017 (herhaling)
23:30 L1NWS met weer
23:45 Klasjenere met De Toddezek
00:00 Jroeëse Tsóg - optocht van Kerkrade (herhaling)

L1 TV dinsdag 28 februari
10:00 TVK 2017 (herhaling)
11:00 LVK Historie de finale van 1999 in Belfeld
13:00 Medammecour on Tour 2017 deel 1/3
14:00 Medammecour on Tour 2017 deel 2/3
15:00 Medammecour on Tour 2017 deel 3/3
16:00 Optocht Weert 2017
17:00 LVK Top 6 2017
17:30 L1NWS met weer
17:45 Klasjenere met Pierre Cnoops
18:00 Hoogtepunten Vastelaovend 2017
19:00 Buutte Kampioenschappen 2017 (herhaling)
19:30 L1NWS met weer
19:45 Klasjenere met Wiel Nakken
20:00 NOS Journaal
20:30 L1NWS met weer
20:45 Klasjenere met Jan Geraeds
21:00 Groeëte Gulpener Vastelaoves Finale 2017

L1.nl en L11 Alaaf Facebook

L1 Radio

L1 Radio vrijdag 24 februari
00:00 Carnavalsmuziek
07:00 L1NWS
09:00 Top 1111
20:00 L1SPRT Radio
22:00 Carnavalsmuziek
23:00 Met het Oog op Morgen

L1 Radio zaterdag 25 februari
00:00 Carnavalsmuziek
08:00 Top 1111
09:00 L1NWS
09:30 Top 1111
11:00 Brand Beer Boètegewoeëne Boètezitting (25e editie)
14:15 Radio Vastelaovend live
17:05 L1NWS
17:10 Carnavalsmuziek
20:00 L1SPRT Radio
23:00 Carnavalsmuziek

L1 Radio zondag 26 februari
00:00 Carnavalsmuziek
09:00 Postbus 31 (live)
11:00 Radio Vastelaovend live
16:00 Carnavalsmuziek
17:05 L1NWS
17:10 Carnavalsmuziek
18:00 Buuttekampioenschap 2017 (herhaling)
19:00 L1 Klassiek Vastelaovesconcert (fragmenten)
21:00 Carnavalsmuziek

L1 Radio maandag 27 februari
00:00 Carnavalsmuziek
09:00 Radio Vastelaovend live
16:00 Carnavalsmuziek
17:05 L1NWS
17:15 Carnavalsmuziek
18:00 Documentaire Prins in kleine gemeenschap (herhaling)
19:00 L1mbo Top 10 vastelaoveslieës
20:00 Carnavalsmuziek

L1 Radio dinsdag 28 februari
00:00 Carnavalsmuziek
09:00 Radio Vastelaovend live
16:00 Carnavalsmuziek
17:05 L1NWS
17:15 Groeëte Gulpener Vastelaoves Finale
20:00 Carnavalsmuziek (tot middernacht)

Logo 1Limburg