Blaaskracht: Rob Mennen praat met Dominique Paats

Blaaskracht: Rob Mennen praat met Dominique Paats

Zondag 12 maart 18:00-19:00 op L1 Radio

Dominique Paats, accordeonist, is aanstaande zondag 12 maart te gast bij Rob Mennen in het eerste uur van Blaaskracht op L1 Radio van 18:00 tot 19:00 uur.

|

Dominique werd geboren op 2 juni 1979 in Maastricht waar hij nog steeds woont.

Hij volgde het hoofdvak accordeon aan het Maastrichts en Brabants conservatorium waar hij in 2001 afstudeerde.

Als docent accordeon was hij onder andere verbonden aan de Streekmuziekschool in Alphen aan de Rijn en Kumulus Maastricht.

Dominique speelde eerste accordeon bij het wereldberoemde Malando orkest, en was 5 jaar lang lid van de feestband “Wir sind Spitze”. In 2004 was hij de trots winnaar van ’t Sjengke, de aanmoedigingsprijs voor Limburgs talent. Tegenwoordig is hij naast live performer ook studiomuzikant en arrangeur.

In de meegenomen muziekfragmenten laat hij zijn grote voorbeelden de revue passeren.

En als verrassing heeft Dominique ook zijn accordeon bij zich en speelt hij live een klassieke improvisatie.

Blaaskracht

Iedere zondagavond praten we op L1 Radio met een gast uit de muziekwereld, gevolgd door het wekelijkse Blaaskracht Concert, met harmonieën, fanfares en koren. Uitzendingen van voor juli 2019 vind je hier. Regelmatig zijn er ook tv-uitzendingen van Blaaskracht.

Mail: blaaskracht@L1.nl

Meer over Blaaskracht

Natuur en Zo - 1 april 2023

Natuur en Zo - 1 april 2023

L1mburg Centraal - 1 april 2023

L1mburg Centraal - 1 april 2023

Terugkijken: Volta Limburg Classic 2023

Terugkijken: Volta Limburg Classic 2023

’t Lèste Waord van Dwayne Horbag

’t Lèste Waord van Dwayne Horbag

Plat-du-jour Linda Koolen – ‘t Sprookje

Plat-du-jour Linda Koolen – ‘t Sprookje

Limburgse 10 van april 2023

Limburgse 10 van april 2023

Programma's